Odrazem vpřed na pomoc handicapovaným dětem v Praze, na Pustevnách, v Pardubicích a v Brně! Přijďte si užít den plný zábavy na Cooloběžka Cup a podpořte handicapované děti!

Cooloběžka Cup 2020 je pro všechny, kteří si chtějí užít den plný zábavy a zároveň pomoci handicapovaným dětem. V Praze půjde již o IV. ročník závodu a na Pustevnách o II. ročník, oba oblíbené závody se loni konali pod názvem Koloběžka Cup. Poprvé se charitativní koloběžkový závod bude v září konat i v Brně. Inspirací pro celý projekt jsou všichni ti, kteří se každý den s úsměvem vypořádávají s fyzickým handicapem a výzvami, jenž jejich stav přináší.

Právě síla a odhodlání, které představují jak oni tak jejich blízcí, si zaslouží obdiv a naši podporu. Stejně jako loni si závodníci mohou v den konání zapůjčit koloběžku od Kostka Koloběžky.

Online registrace

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce CooLOBĚZKA Cup

Abacta ResidencePraha (132 metrů)

Hotel LunĂ­kPraha (288 metrů)

Hotel AnnaPraha (306 metrů)