Workshop výroby loutek

Workshop výroby loutek

Termín: 19.9.2020
Vstupné:

250 Kč

19září sobota 14:00

Žánr: ostatní akceumění loutky workshop děti rodina praha


Děti si spolu s rodiči, za odborného vedení členů divadla, vyrobí jednoduchou improvizovanou loutku, se kterou si mohou potom zahrát divadlo.

Max. kapacita 15 lidí, nutná rezervace na email: prsten@muzeumprahy.cz

PROGRAM:

 

 • 24. 10. 2020
  Plošné loutky pro pohádky Františka Hrubína – kartonové s vodícími tyčkami, předkreslené k vybarvení a slepení, 3-4 loutky. Vhodné pro děti již od 3let. Vstupné 250 Kč. (věková adresnost je jen doporučení)
 • 21. 11. 2020
  Improvizované marionety z papíru pro malé divadelní představení – loutky z papírových válců, marionety s hýbacími ručičkami, polepení barevným papírem či látkou. Vhodné pro děti již od 4 let. 
  Jak se dělají divadelní ruchy + výroba improvizovaných loutek – např. jednoduchá loutka z vařečky, papírových kornoutů látky a dalších materiálů, atd. Vhodné pro děti již od 6 let. 
  Vstupné 250 Kč. (věková adresnost je jen doporučení)
 • 19. 12. 2020
  Vánoční improvizované marionety pro radost – dřevěné loutky (andělé, pastýři, čerti, atd.) výroba loutek pomocí dřevěných komponent, které se budou upravovat a zdobit pomocí látek. Na závěr si děti s loutkami zahrají koledu. Vhodné pro děti již od 4 let. Vstupné 250 Kč. (věková adresnost je jen doporučení)                                                                       

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

8čvc - 15čvccelý den

Za dveřmi!

, Výstaviště 67 Festival

Ubytování v okolí akce Workshop výroby loutek

Cathedral Prague ApartmentsPraha (35 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (81 metrů)

Hotel MetamorphisPraha (87 metrů)