Andersenův „kominíček

Andersenův „kominíček" jako provazochodec na pražských střechách. Večerníček se poprvé natočí na jeden záběr.

Adresa:

Praha 1, Štěpánská 61

Termín: 31.8.2020

31srpen pondělí 18:45

Žánr: divadlo


Večerníček letos slaví padesát pět let na obrazovce. Česká televize odvysílá jako dárek k tomuto výročí, i k sedmým narozeninám stanice ČT :D, unikátní filmovou pohádku Pastýřka a kominíček. Pohádku přečte Jiří Lábus, pastýřkou se stane Tereza Ramba, na piano bude hrát Ivo Kahánek, po střechách budou performovat artisté z Cirk La Putyka. Tento speciální Večerníček se odvysílá na konci prázdnin v premiéře 31. srpna v 18.45 na ČT: D a ČT 2, kdy na jeden večer nahradí tradiční pohádku na dobrou noc, která se na obrazovkách České televize objevuje už padesát pět let. Večerníček je tak nejdéle vysílaným televizním pořadem. Dětský kanál České televize si touto speciální verzí pohádky oslaví i své sedmé narozeniny.

„Déčko soustavně věnuje velikou péči jak tvorbě nových seriálů Večerníčků, tak i jeho dosavadnímu zlatému fondu. Večerníček je tradičně jedním z našich nejoblíbenějších pořadů, a tak jsme chtěli i neotřelým způsobem oslavit jeho pětapadesáté výročí blíže hvězdám a dětským snům. Věřím, že tímto tvůrčím počinem přispějeme do celoročních oslav večerníčkovského výročí,” říká výkonný ředitel ČT :D Petr Koliha.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

27duben úterý 19:00

18duben neděle 17:00

24duben sobota 19:30

26březen pátek 19:30