Pootevření Čítárny Unijazz | Open House Praha

Pootevření Čítárny Unijazz | Open House Praha

Adresa:

Praha 3, Husitská 22

Termín: 6.9.2020
Vstupné:

dobrovolné

6září neděle 14:00

Žánr: festivaly


Konečně nastala ta kýžená chvíle, ke které jsme v uplynulém roce a půl směřovali, na kterou jsme se těšili, kterou jsme vzývali a radovali se při pomyšlení, že k tomu skutečně jednou dojde.
Čítárna Unijazzu se pomalu (ale jistě) začne usazovat ve svých nových prostorách: v krásné historické budově Krenovka na adrese Husitská 22 v nádherném sousedství Žižkova. S velkým nadšením vás zveme na první pootevření budoucích prostor Unijazzu!

Nejdříve malé obeznámení s faktickou situací: tato nádherná budova se (mimo jiné) dělí na dvě křídla: levé a pravé. Unijazz, spolu s naší Čítárnou a soškou Buddhy, jako takový bude v budoucnu sídlit v křídle pravém, který ale bude až do prosince v procesu rekonstrukce. Prozatímně tedy obsadíme křídlo levé a tam budeme páchat naše obvyklé neplechy skrze podzim a počátek zimy.

V neděli 6. září se tedy se tedy poprvé sejdeme v našem budoucím křídle, abychom vykopli náš první program. Ten se odehraje v rámci projektu Open House Praha, kdy máte možnost si po Praze prohlédnout budovy a místa, které by vám jindy přístupná nebyla.

Součástí naší akce bude tedy i komentovaná prohlídka s přednáškou o historii a významu zmíněných prostor.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pootevření Čítárny...

Hotel FlorencPraha (350 metrů)

Hotel Urban CremePraha (473 metrů)

Hotel MuchaPraha (486 metrů)