Art Directors Club

Art Directors Club

Adresa:

Praha 5, Za Ženskými domovy 125/5

Termín: 24.9.2020
Vstupné:

250 Kč

24září čtvrtek 19:00

Žánr: ostatní akcesoutěž Praha


Vážené zákaznice, vážení zákazníci, Pořadatel, agentura Art Directors Club Productions s.r.o., nás informoval o zrušení akce Art Directors Club - Czech Creative Awards 2020 plánované na 24.9.2020 v Radlické Kulturní Sportovně v Praze.

Vstupné se vrací v místě zakoupení vstupenek. Požadavek na vrácení vstupného je třeba uplatnit nejpozději 30.10.2020.

Art Directors Club
Czech Creative Awards 2020
Slavnostní vyhlášení a afterparty

ADC Czech Creative Awards je prestižní soutěž, ve které je hodnocena kreativita českých reklamních kampaní. Už od roku 1993 je jejím hlavním cílem zvyšovat úroveň tuzemské komerční komunikace. Přihlášené práce od reklamních agentur, studií, produkcí či freelancerů hodnotí vždy mezinárodní porota, kterou tvoří oceňované osobnosti oboru. Hlavním kritériem je zde originalita, inovace a kvalita zpracování. Soutěž je rozdělena do více kategorií od televizních spotů, přes tiskové formáty až po kreativní využití influencerů nebo zvuku. Autoři vítězných prací si odnášejí kovovou sošku tzv. „Louskáčka“.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Art Directors Club

Hotel AndÄ›lPraha (53 metrů)

Hotel Occidental Praha FivePraha (84 metrů)

Vienna House Andel’s PraguePraha (385 metrů)