Jazz Wine Fest

Jazz Wine Fest

Adresa:

Praha 7, Bubenské nábř. 306/13

Termín: 25.9.2020 26.9.2020
Vstupné:

volný

25zář - 26zář celý den

Žánr: festivaljazzvíno


Tradiční JAZZ WINE FEST se koná ve dnech 25. a 26. září 2020 v Pražské tržnici v Holešovicích, Praha 7. Patronem festivalu v tomto roce je profesor Konzervatoře Jaroslava Ježka, pan Štěpán Markovič. KONČÍ SVĚT? JAZZ WINE FEST LETOS ALE URČITĚ BUDE! Letošní ročník festivalu se ponese v duchu edice českého jazzu. Mezi vystupujícími umělci budou nejen čeští jazzmani zvučných jmen, ale také zahraniční interpreti, kteří dlouhodobě žijící v České republice.

Páteční program festivalu bude věnován velkolepé oslavě narozenin geniálního českého skladatele, který se 25. září narodil na Žižkově. Ano, máme na mysli Jaroslava Ježka, který svoji hudební inspiraci nalézal hlavně v jazzu. Součástí této oslavy narozenin bude vystoupení studentů, absolventů a profesorů Konzervatoře Jaroslava Ježka v Praze. Nedílnou součástí festivalu bude též vinobraní v režii moravských a českých vinařů. Na místě bude dostupná široká nabídka kvalitních vín, ale i nekončící množství různých druhů Burčáku. Nebudou samozřejmě chybět ani zástupci gastronomie, kteří zde nabídnou vybrané lahůdky tuzemské i zahraniční kuchyně. Rezervace vstupenek není nutná, vstup na festival je volný bez jakéhokoliv omezení! Festival je vhodný i pro děti. I ty zde naleznou zábavu a dobroty.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Jazz Wine Fest

Hotel FlorencPraha (507 metrů)

Hotel Urban CremePraha (532 metrů)

The Grand Mark PraguePraha (609 metrů)