Zažít město jinak - Veverkova u Heřmanovy

Zažít město jinak - Veverkova u Heřmanovy

Adresa:

Praha 7, Veverkova u Heřmanovy

Termín: 19.9.2020
Vstupné:

zdarma

Žánr: zažít město jinak festival zdarma rodina děti Praha sousedské slavnosti gastronomie divadlo workshopy hudba


Tvorba Store připraví spolu s vybranými tvůrci a designéry několik tvůrčích dílen pro děti a dospělé. Ve dvou blocích 10-12 a 14-17 budou na programu tvořivé dílny s nakladatelstvím Verzone. Papírovou dílnu připraví mezi 10-12 a 15-17 grafické a tiskařské studio Upupæpop. Výrobu přírodních mýdel představí Pravé mýdlo. Pro děti bude otevřen dětský koutek pod taktovkou českých hraček Pikle. Tomski&Polanski budou hostit návštěvníky pestrobarevnými ilustracemi malých i velkých rozměrů, připraví také speciální várku ilustrátorského piva a domácí slané i sladké dobroty.

Alfréd ve dvoře ve spolupráci s Lenkou Kerdovou a Eliškou Perglerovou uspořádá na dvoře domu interaktivní performanci Kořeny krpacké mytologie. Přístupná bude od 15 do 18 hodin. Program zakončíme ve 20:00 projekcí filmu Tomáše Svobody Jako z filmu.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zažít město jinak -...

Výstaviště HolešovicePraha (567 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (1 398 metrů)

The Emblem HotelPraha (1 664 metrů)