Zažít město jinak - Praha Letohradská

Zažít město jinak - Praha Letohradská

Adresa:

Praha 7, Letohradská

Termín: 19.9.2020
Vstupné:

zdarma

Žánr: zažít město jinak festival zdarma rodina děti Praha sousedské slavnosti gastronomie divadlo workshopy hudba


Přijďte se „nadechnout pro město“ a užít si sousedské slavnosti do Letohradské!

Těší se na vás kreativní centrum Vzletná. Jejich lektoři připravili pro děti i dospělé řadu workshopů, během kterých si vyrobíte leporelo, vytvoříte akvarelový plakát nebo potisknete textil autorským tiskem.

Jógové studio Pohled pracoviště v Letohradské vás zasvětí do techniky správného dýchání. Naučíte se pracovat s dechem, který je důležitým ukazatelem vašeho zdraví a duševní pohody.

Zverimex Art vám umožní vyzkoušet různé grafické techniky tisku a to i na textil. Stačí přinést kus ze svého šatníku a dát mu nový rozměr s vlastním motivem.

SegraSegra a Mama by segra přinesou do ulice kvalitní funkční materiály a důmyslné střihy. Pod jejich vedením si vyrobíte drobné doplňky z cyklistických duší.

Wine & oyster bar Brut. nabídne selekci svých vín a bublinek doplněnou o skvělé ústřice. Ty se mimochodem můžete naučit otevírat.

O občerstvení a něco dobrého na zub se postarají Salt’n’Pepa Kitchen, kteří pro vás chystají jejich legendární burgery a slovenské halušky a neortodoxní japonský fastfood Onigirazu.

Podrobný bohatý program

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zažít město jinak -...

Hotel BelvederePraha (288 metrů)

Botel AlbatrosPraha (562 metrů)

Clarion Hotel PraguePraha (669 metrů)