Zažít město jinak - U Nikolajky Praha

Zažít město jinak - U Nikolajky Praha

Adresa:

Praha 5, U Nikolajky

Termín: 19.9.2020
Vstupné:

zdarma

Žánr: zažít město jinak festival zdarma rodina děti sousedské slavnosti gastronomie divadlo hudba workshopy Praha


Sousedská slavnost U Nikolajky se letos bude konat již počtvrté! Těšte se na dobré jídlo, pití, kávu, zmrzlinu a sladké od Trika a jeho přátel. V parádním starém Citröen foodtrucku od Honzy Píseckého budou vařit špičkoví šéfkuchaři Vojtěch Kalášek a Pavel Buchwaldek. Společně se studiem Najbrt představíme nový ročník domácích výrobků Nicolajka, které vznikaly v loňském v roce v naší ulici nebo blízkém okolí. Cidery, víno, hořčice a vlastní med od našich včel za zimním stadionem a také budou nová trika a merch. Martina a Filip přijedou s vlastní střelnicí Cowboys shooting gallery a budete si moci vystřelit ze vzduchovky růže z papíru! Marie s Toníkem budou mít stánek s hranolkama, corndogem a párkem v rohlíku.

Pozvání přijali naši kamarádi Tamarind Tree, kteří pro vás navaří asijské speciality. Budete moci ochutnat špičková německá a rakouská vína od Dekantujeme. Jako každý rok se představí taneční studio Andrea se svým vystoupením a budete si moci vyzkoušet základy stepu. V plánu je i bubenický workshop Honzy Vorlíčka ve dvoře. Účast přislíbila také legendární vinárna U Stárků. Naši sousedé z Běloruska, Ukrajiny a Ruska budou mít společný koutek se samovarem, borščem, šašliky a tak.

Jsme moc rádi, že se k nám letos připojila Romana Bartůňková a studenti z gymnázia Na Zatlance, kteří pracují na vlastním programu a přispějí pomocnou rukou při organizaci. Těšit se můžete na výměnný bazar oblečení, knih a starých věcí, které se mohou někomu hodit, ekologická témata a program pro děti. Se základní školou Santoška zažijete školu jinak, bude se vyrábět a dělat pokusy a děti i rodiče hravě procvičí angličtinu. Jako vždy si budete moci pustit své vinylové desky na našem gramofonu a možná bude letos i pár lo-fi koncertů a djs. Stay tuned!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zažít město jinak - U...

NH Collection PraguePraha (353 metrů)

Hotel AndÄ›lPraha (504 metrů)

Hotel Occidental Praha FivePraha (505 metrů)