Zažít město jinak - Hájovna na Cibulkách

Zažít město jinak - Hájovna na Cibulkách

Adresa:

Praha 5, Hájovna na Cibulkách

Termín: 19.9.2020
Vstupné:

zdarma

Žánr: zažít město jinak festival Praha rodina děti sousedské slavnosti zdarma divadlo hudba gastronomie workshopy


V tento den se budeme u Hájovny věnovat plánům, návrhům a vizím, které se týkají naší čtvrti. Chcete se seznámit s hájovnovým návrhem parkourového hřiště pro letošní Participativní rozpočet Prahy 5? Jak se mění veřejný prostor kolem nás? Jak vznikají projekty, které změny řeší? Jak je to s projekty z cibuleckého kopce, které uspěly v Participatvním rozpočtu Prahy 5 v roce 2019? Bažíte po seznámení s autory návrhů jejich řešení? Kam se realizace za rok od hlasování posunula? Jaké jsou plány s parkem Kavalírka, jehož pozemky MČ Praha 5 nedávno odkoupila? Jestli ano, tak přijďte zažít Hájovnu tentokráte trochu jinak.

Také budeme pít kávu, pivo z Vinohradského pivovaru, nealko, jíst dobroty, hrát ping-pong, vrhat šipky, hrát petang, kuličky, skákat gumu a malovat křídama.

Romantická Hájovna leží na okraji parku LLTHohensteina na vrcholku cibuleckého kopce, chcete-li zažít romantický den v podzimní zahradě, jste vítáni.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

4září sobota 10:00

5červen sobota 10:00

Princové jsou na draka

, Českomoravská 2420/15a Divadlo

17květen pondělí 20:00

Ubytování v okolí akce Zažít město jinak -...

Volcano Spa HotelPraha (2.4 km)

Villa St. TropezPraha (3.4 km)

Restaurant a hotel NebozízekPraha (3.6 km)