Fource Live: Fvlcrvm + Laokoon v Praze

Fource Live: Fvlcrvm + Laokoon v Praze

Adresa:

Praha 7, ostrov Štvanice

Termín: 23.10.2020

23říjen pátek 20:00

Žánr: koncertyTaneční/elektronická hudba


Koncerty Fource Live představí vždy dva domácí interprety, vystoupení budou přístupná veřejnosti (vždy v souladu s aktuálním nařízením a za přísného dodržování hygienických standardů) a zejména z nich vznikne profesionální záznam, který bude brzy poté přístupný nejen těm, kteří nebudou moci přijít do klubu.

FVLCRVM

FVLCRVMovu tvorbu definují ADHD produkce, maximalismus a euforie. V Praze premiérově představí své dvě letošní EP Words Loose Meaning a Attentioncore, na kterých prozkoumává dechberoucí dystopickou budoucnost.

LAOKOON

Novou superskupinu experimentální popové scény Laokoon netvoří neznámí hudebníci – za mikrofonem stojí rapper Mikuláš Hamerla (Sekvoye), o beaty se stará elektronický čaroděj Jiří Machů (Killiekrankie). Finalisté letošního ročníku talentové soutěže 1Band2Play vydali svůj eponymní debut teprve před několika měsíci, přestože projekt vznikl již před třemi lety, kdy se Mikuláš náhodou přestěhoval do společného bytu i s Jiřím.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

9říjen sobota 19:30

25listopad čtvrtek 20:00

Ubytování v okolí akce Fource Live: Fvlcrvm +...

Výstaviště HolešovicePraha (1 133 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (1 185 metrů)

The Emblem HotelPraha (1 558 metrů)