Muzeum hlavního města Prahy ve spolupráci s okolními podniky a obchody připravuje oživení Výtoně s bohatým programem. Podívat se můžete i do Podskalské Celnice na expozici o Podskalí a voroplavbě, kde bude vstupné celý den zdarma.

Dopoledne bude pro děti připraveno zábavné představení okořeněné technikami cirkusového umění od skupiny Teatro Piccolino. Odpoledne se můžete zúčastnit komentované vycházky po Zaniklém Podskalí, kde se třeba dozvíte proč se Výtoň jmenuje Výtoň. Připravujeme i tematickou hru pro děti, kreativní dílny či malování na obličej. Akce se zúčastní podniky z okolí, které si připraví speciální občerstvení, jako třeba vinárna Na břehu Rhôny, Dobrý Cider a kavárna Víno z Podskalí.

Dále bude možnost nechat si opravit kolo u stánku BIKO, zacvičit si jógu se studiem Grain Space, zakoupit si muzejní publikace o pražských čtvrtích, dárkové předměty a mnoho dalších. Večer zakončíme koncertem Najponk tria a filmovou projekcí krátkometrážních starých filmů o víně, vodě a létě.

Podrobný bohatý program

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

4září sobota 10:00

5červen sobota 10:00

Princové jsou na draka

, Českomoravská 2420/15a Divadlo

12dub - 31procelý den

Farmářské trhy na Jiřáku v Praze

, Náměstí Jiřího z Poděbrad 1 Ostatní

Ubytování v okolí akce Zažít město jinak -...

Union Hotel PraguePraha (727 metrů)

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (950 metrů)

Royal Court HotelPraha (968 metrů)