Annabelle + The-O v Praze

Annabelle + The-O v Praze

Adresa:

Praha 10, Krymská 12

Termín: 7.9.2020
Vstupné:

180 Kč

7září pondělí 19:00

Žánr: koncertyRap


A N N A B E L L E music
Nalepovací tetování na obličeji a žlutá barva, která probouzí pozitivní emoce - to je Annabelle. Po studiu hudby v Londýně, kde pravidelně koncertovala v tamních klubech, se pražská zpěvačka a rapperka vrací do domovského města, aby zde rozjela hudební kariéru. Už podle prvních dvou singlů Dadae, který vydal kanál labelu Blakkwood, a čerstvého Roles (ft. fiedlerski) se máme na co těšit.

The-O
Pražský rapper The-O na sebe poprvé silně upozornil minulý rok svým dlouhohrajícím debutem o hledání štěstných světů Obři a víly. Všechny beaty i texty si sedmnáctiletý hudebník složi sám a jediným pozvaným hostem byla jeho sestra, zpěvačka Vali. Letos na něj navázal stejně povedeným anglicky rappovaným EP Infinity of Mind i dalším singlem Zlatej kupon. 

Koncerty Fource Live představí vždy dva domácí interprety, vystoupení budou přístupná veřejnosti (vždy v souladu s aktuálním nařízením a za přísného dodržování hygienických standardů) a zejména z nich vznikne profesionální záznam, který bude brzy poté přístupný nejen těm, kteří nebudou moci přijít do klubu.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 10 Akce v MČ Praha 10

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Annabelle + The-O v Praze

Czech Inn PrahaPraha (161 metrů)

Hotel AnnaPraha (593 metrů)

Hotel AbriPraha (644 metrů)