Šanda – Kalfus Quintet

Šanda – Kalfus Quintet

Adresa:

Praha 5, Janáčkovo nábřeží 2

Termín: 17.9.2020
Vstupné:

Na sezení 270 Kč, na stání 170 Kč.

17září čtvrtek 22:00

Žánr: koncerty


Společný projekt dvou předních českých jazzmanů mladé a střední generace. Tyto dva muzikanty spojuje společné účinkování v mnoha uskupeních české jazzové scény – Jazz Dock Orchestra, Jan Andr`s The Track Inspection, Concept Art Orchestra a další.

Autorská tvorba je ovlivněna moderním americkým a evropským jazzem. Richard Šanda přes svůj relativně mladý věk stihl již členství či spolupráci s jmenovanými předními českými big bandy, a byl také vybrán do evropského rádiového orchestru EBU 2016 nebo do světového orchestru JM Jazz World Orchestra 2020 pod vedením trombonisty Luise Bonilly. Při studiích v Amsterdamu spolupracoval s Bobem Mintzerem nebo Robinem Eubanksem. Petr Kalfus je členem několika domácích i zahraničních uskupení (Jazz Dock Orchestra, Points Septet, Concept Art Orchestra). Studoval v polských Katowicích a na jazzové katedře HAMU. V roce 2008 byl také členem evropského rádiového orchestru EBU pod vedením Nilse Kleina. Spolupracoval s evropským big bandem amerického skladatele Eda Partyky a dalšími předními osobnostmi tuzemské i zahraniční jazzové scény.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Šanda – Kalfus Quintet

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (738 metrů)

Restaurant a hotel NebozízekPraha (1 255 metrů)

Union Hotel PraguePraha (1 395 metrů)