Soirée, letní večírek rezidencí a galerií, nebude chybět ani letos. Ve čtvrtek 13. 8. na návštěvníky čeká workshop, filmy, performance, komentovaná prohlídka, otevřené ateliéry, především se ale mohou setkat a seznámit se současnými rezidentkami a rezidenty MeetFactory, kurátory rezidenčního programu a kurátorkami galerií, a poznat tak aktuální dění v továrně.

Už třetím rokem proběhne v MeetFactory letní večírek rezidencí a galerií Soirée. Stejně jako v předchozích letech i tentokrát je cílem představit aktuální dění výtvarných dramaturgií smíchovské továrny - rezidenčního programu, pod kterým jsou kurátorsky podepsaní Lucia Kvočáková a Piotr Sikora, a obou galerií, jejichž program připravují kurátorky Tereza Jindrová a Eva Riebová.

Line-up
18:00 Love the way you move: Clubdance edition - workshop clubbingu s Natalii Vackovou (organizuje rezidentka Kateřina Konvalinová) - studio č. 21
18:00–23:00 promítání filmů Economy of Love a Nocturnal Gardening z trilogie Night Soil Melanie Bonajo (loop) - Velký sál
19:00–19:45 přednáška Elsy Šebkové o peyotlu
19:00–23:00 otevřené ateliéry - 1. patro
20:00 komentovaná prohlídka rezidenčního patra - 1. patro
21:00 performance uměleckého dua StonyTellers (Tania Nikulina a Jana Mikle) - dvorek
21:30 performance Liquid leveling (Isabela Grosseová & Jesper Alvaer)
22:00 Blood Pact - foyer

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Soirée‌ ‌v‌...

VIPliving HouseboatPraha (1 036 metrů)

Union Hotel PraguePraha (1 777 metrů)

Villa Seven HillsPraha (2.1 km)