Tradiční keramické trhy na Kampě

Tradiční keramické trhy na Kampě

Adresa:

Praha 1, Kampa

Termín: 5.9.2020 6.9.2020
Vstupné:

zdarma

5zář - 6zář celý den

Žánr: festivalyzdarma


Již po patnácté ožije pražský rynek atmosférou trhů. O víkendu 5. a 6. září představí svou práci nejlepší tuzemští keramici a hrnčíři i další řemeslníci. Občerstvení jako od maminky obstará úspěšný sociální podnik Café Therapy a doprovodný program slibuje divadlo i hudbu.

Trhy budou otevřeny od 10 hodin a doprovodný program je naplánován od 13 do 19 hodin. V odpoledních hodinách je pro vás připraven bohatý program pouličního divadla, který nadchne jak malé, tak velké diváky. Můžete se těšit na Bratři v tricku, Geisslers Hofcomoedianten, Hombres – chůdařské vystoupení a další. V sobotu večer vás roztančí kapela Bengas. V neděli vám zahrají Mário Biháry a The Brownies.

Celou akci pořádá nezisková organizace SANANIM, která se již 30 let zabývá prevencí a léčbou závislostí. Koupí hrnečku ve stánku SANANIM pomůžete nejedné zbloudilé duši najít správný směr.

Tradiční trhy se na Kampě konají za podpory Městské části Praha 1 a Magistrátu Hlavního města Prahy. Vstupné je zdarma.

Kup si hrnek, zachráníš život!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Tradiční keramické...

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (620 metrů)

ValentinskaPraha (659 metrů)

Restaurant a hotel NebozízekPraha (752 metrů)