Přejít na stránky Ticketpro.cz

Lakeside X - One

Adresa:

PRAHA 1, Národní 20

Termín: 8.6.2012

8červen čtvrtek 01:00

Žánr: Worldrockfestivalindiedanceelektro


Pražstí elektronici Lakeside X oznámili na konci roku 2011 po sérii koncertů na podporu svého třetího alba „City Of Red Lights" časově neurčenou pauzu.

Lakeside X se představí na jediném koncertu v roce 2012.

Pražstí elektronici Lakeside X oznámili na konci roku 2011 po sérii koncertů na podporu svého třetího alba „City Of Red Lights quot; časově neurčenou pauzu. Nyní se ale připomínají s jedinečným dárkem pro své příznivce, a to akcí s všeříkajícím názvem „ONE quot; - jediným koncertem v tomto roce, který se bude konat 8. června 2012 v pražském Rock Café. Koncertu bude předcházet vydání download singlu s remixem jedné skladby z posledního alba.
„Chceme tímto vystoupením udělat radost jak sobě, tak našim příznivcům a přátelům. Bude to jeden speciální koncert s úplně novou vizuální koncepcí a zvláštními hosty. Rádi bychom tím poděkovali všem, kdo nás v průběhu let podporovali a jsou na stejné hudební vlně. Jako kapela jsme šli vždy svou vlastní cestou a chceme ukázat, že i v našich podmínkách se dá dělat hudba na evropské úrovni pro lidi, kteří jsou otevření, quot; říká frontman Janne Marvannen.
Jako host vystoupí sólově NiceLand (www.facebook.com/nicelandcz) a indie-electro trio The Linings (www.facebook.com/thelinings).

www.lakesidex.com
www.facebook.com/lakesidex
www.rockcafe.cz

NiceLand

NiceLand se momentálně raduje hned z několika cen v hudební anketě Žebřík 2011, která ho ocenila 2. místem za klip roku k singlu We Know Better, 3. místem v kategorii Skladba za stejnou píseň a frontman Michal Motyčka se stal 3. nejlepším zpěvákem roku. Kapela v současnosti prochází personálními změnami, ze sestavy odchází bubeník a kytarista. NiceLand se proto vrací ke svým začátkům, kdy koncertoval jako sólista a na jaře ho krom koncertu s Lakeside X čeká turné s Lety Mimo a 100°C, kam vyrazí pouze s kytarou. Noví členové kapely se však už rýsují, a tak projekt NiceLand plánuje během léta krom festivalů také natáčení nového alba, jehož vydání se plánuje na podzim tohoto roku.
info: www.facebook.com/nicelandcz

The Linings

Benešovské indie-electro trio vyniká mimo jiné tím, že funguje bez bicí soupravy a bubeníka. Kapela v minulosti koncertovala po boku Sunshine, Super Tuzex Bros nebo Toyen, vydala také EP Will You Dance With Me pod producentským dohledem Martina Destroyera z The Prostitutes. Nyní
pracuje na novém EP a stále neúnavně koncertuje.
Info: www.facebook.com/thelinings

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - PRAHA 1 Akce v MČ PRAHA 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Lakeside X - One

Hotel Jerome House Praha 1 (154 metrů)

Hotel U dvou zlatých klíčů Praha 1 (174 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (360 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (27 m)