Přejít na stránky Ticketpro.cz

Jo, není to jednoduché

Adresa:

PRAHA 2, Římská 45

Termín: 26.9.2012

26září čtvrtek 01:00

Žánr: divadločinohrakomedie


Bláznivá komedie francouzského autora se točí kolem stárnoucího profesora geometrie (Petr Novotný), který má šokující poměr se svou o 40 let mladší žačkou (Klára Jandová). Do jeho bytu se bohužel pravidelně a vždy nečekaně vrací jeho bývalá manželka (Uršula Kluková) a pravidelně ho navštěvuje jeho dcera Julie (Petra Duspivová). Profesor musí nejen neustále lhát a kličkovat, musí dokonce svou milenku skrývat, občas ji vydávat za někoho jiného, což jeho situaci neustále komplikuje. Do děje se ještě připlete záhadný Marco (Jaroslav Sypal) - i tenhle prostoduchý prosťáček je manipulován neuvěřitelnými situacemi do neskutečných rolí a převleků. Falešný instalatér, ukrajinský elektrikář i nepravý milenec hlavního hrdiny - to vše je k vidění v této ďábelské burlesce.

Ztřeštěná komedie, plná neskutečných zvratů a překvapení nenechá diváky ani na minutu vydechnout a hodně zaměstná jejich bránice.

Hra byla s velkým úspěchem a v mnoha reprízách uvedena v Paříži a získala řadu ocenění. U nás je uváděna v české premiéře.

Režie: R. Pellan

Autor: J.-C. Islert

Hrají: P. Novotný, U. Kluková, K. Jandová, P. Duspivová, J. Sypal

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Divadla - PRAHA 2 Akce v MČ PRAHA 2

Podobné akce

3září úterý 19:00

27říjen neděle 19:00

Aida

, Národní 1 Divadlo

6září pátek 19:00

9září pondělí 19:00

Carmen

, Národní 1 Divadlo

Ubytování v okolí akce Jo, není to jednoduché

Penzion Mánes Praha 2 - Vinohrady (224 metrů)

Hotel Claris Praha 2 (292 metrů)