Plumber nights - Jablkoň

Adresa:

Praha 7, Bubenské nábřeží 13

Termín: 6.8.2020
Vstupné:

Dobrovolné

6srpen čtvrtek 20:00

Žánr: rockpopfolkfestivaljazz


S láskou k řemeslu, s láskou k umění. -> 1977 <- To je dávno. To je rok, kdy byla založena kapela Jablkoň. To nejlepší spojení folku, rocku, jazzu a vážné hudby. Kapela s tradicí, která je ale zároveň stále populární, aktuální, zas a znova nová. Kdo Jablkoň znáte, jistě si nemůžete nechat ujít koncert pod širým nebem s kulisou kouzelné Pražské tržnice.

Vy, kteří Jablkoň neznáte, je koncert v rámci Plumber nights na Burze ta nejlepší příležitost se zamilovat. Koncept Plumber nights vznikl symbiózou instalatérské firmy Kotmel instalatéři s.r.o. s kulturní zahrádkou Burza #4. Řemeslo má zlaté dno. A kultura musí být dotována. Zvlášť po koroně. Kotmel Instalatéři s.r.o. už několik let podporují neziskové festivaly Festival Deziluze a Festival HABROVKA. Letos financovala vznik exkluzivní Toilet Gallery v Pražské tržnici. Nyní Vám přináší koncerty pod širým nebem.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

20únor sobota 20:00

16březen úterý 19:00

Divokej Bill - Přeloženo

, Malostranské náměstí 21 Festival

15říjen čtvrtek 19:30

Ubytování v okolí akce Plumber nights - Jablkoň

Výstaviště HolešovicePraha (1 208 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (1 886 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (1 954 metrů)