Volno Fest

Volno Fest

Adresa:

Praha 14, V parku U Čeňku

Termín: 12.9.2020 v 14:00 hod. (sobota)
Vstupné:

zdarma

12září sobota 14:00

Žánr: festival pro děti volný čas zájmové aktivity rodina kroužky dílničky divadlo sport atrakce zábava psi zdarmaPraha


Přijďte se jako každý rok pobavit s celou rodinou na hravé odpoledne na VOLNOFESTU (dříve Městečko volnočasových aktivit)! Akci pro vás pořádá MČ Praha 14 ve spolupráci s aktivními spolky a kluby na našem území.

V parku U Čeňku se na vás 12. září 2020 těší jejich zástupci a mají pro vaše děti připravenu pestrou NABÍDKU NA TRÁVENÍ VOLNÉHO ČASU. Na místě si můžete vyzkoušet kontaktní sporty, tanec či jízdu na koni, můžete cvičit psa, tvořit v dílničkách nebo uzlovat s Rangery. Všechny aktivity jsou opět propojeny soutěží, kde každý získá alespoň malou odměnu.

Celé odpoledne budou na podiu (i mimo něj) probíhat exhibiční vystoupení, divadlo Anička a letadýlko představí nejmladšímu publiku květinový muzikál a večer se můžete těšit na koncert kapely Amélia. Připraveni budou také chůdaři, skákací hrad i jízda zručnosti pro malé cyklisty.

Aktivní odpočinek pro celou rodinu, pohoda, a především možnost výběru kroužku pro vaši ratolest, je nabídka, kterou vám VOLNOFEST opakovaně přináší. Těšíme se na vás!

Hudební kluby v Praze Akce v MČ Praha 14

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Volno Fest

Wellness Hotel STEPPraha (6.6 km)

Top Hotel PrahaPraha (8.7 km)

Sportovní centrum OlšankaPraha (8.7 km)