Přejít na stránky Ticketpro.cz

Svatební košile na Hradě

Adresa:

Praha 1, Pražský hrad

Termín: 25.4.2012

25duben čtvrtek 01:00

Žánr: koncerty


Pražská komorní filharmonie pořádá 25. dubna svůj závěrečný projekt Cyklu mimořádných koncertů jako poctu skladateli Antonínu Dvořákovi.

Pražská komorní filharmonie pořádá 25. dubna svůj závěrečný projekt Cyklu mimořádných koncertů jako poctu skladateli Antonínu Dvořákovi. Kantátu Svatební košile op. 69 zkomponoval Dvořák na text balady Karla Jaromíra Erbena ze sbírky Kytice v roce 1884 na podnět anglického nakladatele Alfreda Littletona. Dvořákovi se podařilo k této pochmurné epické básni vytvořit geniální, tematicky stmelený celek, který je nejen stavebně, ale i z pohledu hudebního charakteru v dokonalém souladu s obsahem textu. Mimořádnost tohoto projektu, kdy pod taktovkou Tomáše Netopila vystoupí slovenská sopranistka Mária Porubčinová, mladý tenorista Ladislav Elgr, který působí v zahraničí, a barytonista Ivan Kusnjer, podtrhne největší slavnostní prostor Pražského hradu. Koncert zazní ve stejném obsazení o dva dny později také v rakouském Theatre an der Wien.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Přidat nový termín
Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

5březen sobota 20:00

12březen neděle 19:30

20leden čtvrtek 20:00

James Harries

, Jasná I. 1181/6 Koncert

Ubytování v okolí akce Svatební košile na...

The Golden Wheel HotelPraha (193 metrů)

Restaurant a hotel NebozízekPraha (931 metrů)

ValentinskaPraha (1 302 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Pražský hrad Pražský hrad Praha 1 (45 m)
Chrám svatého Víta Chrám svatého Víta Praha 1 (77 m)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (1 200 m)