Adam Mišík v Praze

Adam Mišík v Praze

Adresa:

Praha 1, Národní 116

Termín: 4.11.2020

4listopad středa 20:00

Žánr: koncertypop rock rap R&B

Umělci: Adam Mišík


Adam Mišík chystá první turné k novému albu 2.0 a připravuje nový projekt. Společně se svou kapelou objede na podzim čtyři velká města naší republiky. Těšit se na něj můžou fanoušci během 4. listopadu v Praze, 12. listopadu v Brně, 13. listopadu v Pardubicích a 20. listopadu v Ostravě. Ke slyšení budou nejznámější hity, ale i úplné novinky, na kterých se pracuje a vyjdou během léta.

Adam Mišík stejně jako jeho hudba roste a dospívá. Nová deska je dle slov kritiků ukotvená, plná moderního zvuku, prvků popu, rocku, R&B i rapu. Album, na němž najdeme úspěšný singl Proud, na kterém featuje Dorian, Plamen nebo Vítr nad Prahou, mapuje nejrůznější vlivy Adamova dospívání a tvorby.

Producentsky rozmanité album dostane živou podobu už na podzim, kdy proběhne tour, na níž Adam Mišík s kapelou srdečně zvou. 

Mladý talentovaný zpěvák a herec, syn rockové legendy Vladimíra Mišíka a držitel Českého slavíka 2013 v kategorii objev roku.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Adam Mišík v Praze

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (494 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (550 metrů)

ValentinskaPraha (616 metrů)