Muzikálový týden s angličtinou - příměstský tábor

Adresa:

Praha 5, Holečkova 38a

Termín: 10.8.2020 14.8.2020
Vstupné:

4900

10srp - 14srp celý den

Žánr: ostatní akcetáborpříměstský táborpro děti


Prádelna jako každý rok ožije dětským smíchem a kreativitou! Tentokrát nás čeká multižánrové téma MUZIKÁL!

Muzikál v sobě snoubí rozmanitou paletu činností: hudbu a zpěv, tanec a pohyb, jevištní vystupování, ale také třeba výrobu kulis a kostýmů.

Cílem je, aby si děti měly šanci vyzkoušet, který obor je jim blízký a zjistit, čemu se třeba (ve školním roce) budou chtít věnovat do větší hloubky.

Přirozenou součástí našich táborů je angličtina – s dětmi nacvičujeme anglické písničky, angličtinu zapojujeme do výkladu i dalších aktivit.

HUDBA dětem otevírá nové obzory a zapojuje další smysly. Na děti čeká klavír, cimbál, kytara, flétny, Orffovy nástroje, spousta písniček, inspirativní melodie a hudební hry. Necháme volnost v utváření nových hudebních uskupení, duet, trií či kapel, tu a tam se objeví nějaká zajímavá muzikálová hvězda nebo třeba pěvecký sbor. Rozvíjíme schopnosti dětí, které už s hudbou zkušenosti mají a zároveň inspirujeme děti, které se s hudbou teprve blíže seznámí.

TANEC je přirozený pohyb, a tak ho i vnímáme. Naše lektorky přednostně volí styl a hudební předlohu dle přání dětí.

DRAMA ve smyslu jevištního představení, které převede na scénu konkrétní příběh dětem umožní vyzkoušet svůj přirozený talent k "předvádění se" a hraní rolí. Nedílnou součástí je i příprava a výroba kostýmů, která děti nesmírně baví.

Program doplní tematický výlet, kterým bude návštěva divadla. Ale ne ledajaká! Děti nahlédnou do zákulisí na přípravu představení, aby načerpaly inspiraci na své vlastní vystoupení. Samozřejmostí je i častý pobyt venku. Máme výhodu, že Prádelnu obklopuje velká zahrada a za rohem máme park Sacre Coeur. Závěr týdne patří oblíbenému představení, které je odměnou jak pro rodiče, tak hlavně pro děti. Nechte se překvapit, co vaše šikovné děti za pouhý týden zvládnou!

PŘEDPOKLÁDANÝ VĚK: 6–12 let

KAPACITA: 10–15 dětí

POŽADAVKY NA DÍTĚ:

zkušenosti s oborem: ano i ne

pohodlné oblečení na cvičení, láhev na pití, přezůvky

pracovní oblečení nebo zástěra, hudební nástroj – pokud vlastní

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Muzikálový týden s...

Restaurant a hotel NebozízekPraha (1 162 metrů)

The Golden Wheel HotelPraha (1 834 metrů)

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (2 km)