Růžové léto ve svatováclavské vinici – pokračuje!

Růžové léto ve svatováclavské vinici – pokračuje!

Adresa:

Praha 1, Staré zámecké schody 6/251

Termín: 18.7.2020 19.7.2020
Vstupné:

Zdarma

18čvc - 19čvc celý den

Žánr: festivalyvínogastrofolklór


Protože se vám to líbilo, plníme slib a přidáváme! Víkend 18. a 19. července od 12.00 – 18.00 opět s růžovým vínem ve Svatováclavské vinici. Je to dobrá zpráva pro ty, kteří litovali, že minule nemohli, protože byli na dovolené. Aby se na každého dostalo, prodlužujeme akci opět na dva dny. Sledujte nás! Přijďte si užít romantickou atmosféru spojenou s růžovým vínem a s jedním z nejhezčích výhledů na Prahu. Méně je někdy více!

Populární degustace růžových vín se kvůli nařízeným omezením koná v komornější podobě. Neplatíte vstupné, pouze zaplatíte za víno. Hort, Michlovský, Regina Coeli, Kraus: jména zúčastněných vinařství jsou zárukou, že dostanete to nejlepší, co se u nás v růžovém víně objeví. Degustovat se bude na nejvyšším bodě vinice s nejkrásnějším výhledem na Prahu. Místo konání je lehce dostupné jak metrem, tak tramvají. Od stanice Malostranská je to jen pár minut na vinici. Vstupy: od Černé věže (hlavní výstup z Pražského hradu) horní brána do vinice

Vstupné: ZDARMA

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Růžové léto ve...

The Golden Wheel HotelPraha (801 metrů)

ValentinskaPraha (817 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (858 metrů)