Vídím koho co Vidím koho co Vidím koho co

Vídím koho co Vidím koho co Vidím koho co

Adresa:

Praha 13, Seydlerova 2835/4

Termín: 30.6.2020 15.8.2020
Vstupné:

80 Kč, snížené 40 Kč

30čer - 15srp celý den

Žánr: výstavyumění fotografie studenti současné umění koronavirus karanténa nouzový stav letní výstavy praha


Studenti Ateliéru vizuální komunikace představují své fotografie z doby karantény.

Každodenní život v době karantény, reflexe společnosti a jedinečné období, se kterým každý pracuje po svém. To jsou jen některá z témat, která ztvárňují ve svých fotografiích studenti Ateliéru vizuální komunikace. 

Výstava představuje vizuální koláž sloužící k vyjádření určité doby, ve které se naše společnost ocitla. Svou práci představí autoři Milan Arnošt, Jiří Kocián, Jitka Kozáková, Matěj Koudelka, Barbora Nosková, Tereza Veselá, a Šárka Zavadilová. Přestože se od sebe výrazně odlišují svou vizualitou a tvůrčími přístupy, spojuje je právě silné vyjádření pocitů či nálad, které často přesahují jedince a dotýkají se celé společnosti.

Příběhy se prolínají od čistě dokumentární tvorby přes módní a portrétní fotografie až po jasně konceptuální projekty založené na principech apropriace. Společným jmenovatelem pro všechny je zkoumání hranic ve fotografickém prostoru a zároveň hledání nového vyjádření v médiu vizuální komunikace. Kde jsou hranice umění a fotografie a jestli vůbec ještě nějaké jsou, i tyto otázky si klade výstava, která reflektuje téma nejen samotnými díly, ale i způsobem své instalace.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea v Praze Akce v MČ Praha 13

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vídím koho co Vidím...

Volcano Spa HotelPraha (545 metrů)

Villa Seven HillsPraha (4.2 km)

Villa St. TropezPraha (4.2 km)