Tygroo + Allstar Refugee Band

Tygroo + Allstar Refugee Band

Adresa:

Praha 1, Na Poříčí 26

Termín: 16.7.2020

16červenec čtvrtek 20:00

Žánr: koncertyhudba koncert klezmer funk hiphop elektro folk pop

Umělci: TygrooAllstar Refjúdží Band


Tygroo
Kapela Tygroo vynalézavě kombinuje tradiční žánry jako klezmer a balkánskou hudbu s žánry moderními, jako jsou například funk a hiphop, ale také dubstep a další elektronická hudba. Vše hrají na akustické nástroje, především dechy a bicí, což kapele dodává velmi výraznou barvu a energii. Její vlny vás zanesou tu do New Orleans, tu na Guču nebo do Oděsy, tu zas do newyorského metra. Přijďte si poslechnout Klezmer-Funk, Balkan-Jungle, Jazz-Dubstep, Brasshouse, Cave Music, Trashdisco a kdo ví co ještě!

Allstar Refugee Band
Sdružení hudebníků nejrůznějších národností, náboženských vyznání, životních i politických postojů reflektuje život v Čechách očima přicházejícího cizince. Hudebně skupina míchá kurdský folk a pop, akordeon východoevropského stylu, čínskou operní a popovou hudbu, švýcarské nápěvky z hor a kabaretů, dixieland, brass, rap a další žánry.

Allstar Refjúdží Band je sdružení hudebníků nejrůznějších kultur, náboženských vyznání i politických postojů. Jeho posláním je otevírat témata spojená s migrací a ukazovat možnosti řešení sociálních problémů....

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Tygroo + Allstar Refugee...

Tyn Yard ResidencePraha (723 metrů)

The Emblem HotelPraha (1 139 metrů)

ValentinskaPraha (1 263 metrů)