Lenka Dusilová & Kapela

Lenka Dusilová & Kapela

Adresa:

Praha 5, Janáčkovo nábřeží 2

Termín: 24.8.2020
Vstupné:

Na sezení 600 Kč, na stání 300 Kč.

24srpen pondělí 21:00

Žánr: koncerty


Premiérový koncert nové koncertní kapely Lenky Dusilové, se kterou bude v následujících dobách vystupovat mimo svůj sólový projekt. Na koncertě zazní písně z připravované nové desky Řeka, kterou Lenka natáčí s producentem Petrem Ostrouchovem, jenž stojí mimo jiné za posledním úspěšným albem Vladimíra Mišíka, tak ze staršího repertoáru.

Lenka Dusilová je šestinásobná držitelka výročních hudebních cen Anděl, která není zvyklá stagnovat a opakovat se. Na scéně je aktivní od šestnácti let, kdy na sebe strhla pozornost svojí energií, prožitkem a výtečným hlasem. Na přelomu milénia patřila ke skutečným hvězdám českého poprockového mainstreamu. Ze středního proudu hudební zábavy se ale v letech osobního zrání rozhodla odejít k vrstevnatějšímu stylu. Stal se z ní mimořádný úkaz české hudební scény, kdy z pozice rockové a popové hvězdy putuje k osobnímu vyjádření, jež svobodně přijímá impulzy z nejrůznějších stylů a mimohudebních zážitků.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Lenka Dusilová & Kapela

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (738 metrů)

Restaurant a hotel NebozízekPraha (1 255 metrů)

Union Hotel PraguePraha (1 395 metrů)