Letní divadlo v Grébovce - Divadlo MA občanům Prahy 2

Letní divadlo v Grébovce - Divadlo MA občanům Prahy 2

Adresa:

Praha 2, U Havlíčkových sadů

Termín: 24.7.2020
Vstupné:

Zdarma

24červenec pátek 20:00

Žánr: divadlo


V létě vám zahrajeme pod hvězdami! Novorenesanční prostor Grotty v Grébovce ožije divadlem Marianny Arzumanové, díky záštitě radnice Městské části Praha 2.

Akce začíná od 20:00 a zdarma.

Traktát o lásce

Pojednání o citu, který nás doprovází v každé vteřině našeho života, který nás žene přes všechny překážky a leckdy nás přiměje dělat psí kusy. Z pohledu nezávislého pozorovatele to může být někdy velmi zábavné. A nemusí se ani jednat o onen vysněný cit mezi partnery. Pokaždé ji prožíváme v jiné podobě: jednou je to láska mateřská, podruhé láska k tvorbě. Láska k umění a láska plná vášně… A někdy je zase láska dočista slepá.

Inscenace sleduje lásku mnoha forem a nahlíží na ni přes významné slavné scény labyrintu světové dramaturgie – od Aristofana až po Čechova. Scéna se ponoří do obrazu s velkým emočním nábojem a hned se vyjevuje další, přesně jako jsme na to zvyklí v životě. Ale kdo je režisérem? Bůh, my sami nebo snad osud? Kdo řídí naše jednání a s jakými úmysly tolik milujeme? Představení je bez kompromisů. Nepodléhá komerci. Ani žádnému finančnímu tlaku – sděluje jen to, co je od počátků věků přímo uvnitř nás.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

20září neděle 17:00

26srpen středa 19:00

16září středa 19:00

22říjen čtvrtek 19:00

Ubytování v okolí akce Letní divadlo v...

Royal Court HotelPraha (911 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (978 metrů)

Žižkovská televizní věžPraha (1 371 metrů)