Vršovice - prázdninová poznávací vycházka

Adresa:

Praha 10, Čechovo náměstí

Termín: 19.7.2020
Vstupné:

50,-

19červenec neděle 10:45

Žánr: ostatní akceprocházkavycházka


Srdečně Vás zveme na prázdninovou poznávací vycházku Pražských domů, srdečně Vás zveme do Vršovic. Při této vycházce se budeme věnovat především architektuře a historii kostela sv. Václava, který se nachází na Čechově náměstí a byl postaven podle projektu Josefa Gočára v letech 1929 – 30. Poté co navštívíme interiér kostela poznáme i některé domy v jeho nejbližším okolí, například nárožní secesní budovu čp. 262, ve které bývalo Waldesovo muzeum šatních spínadel. Vycházka navazuje na přednáškový cyklus Pražská města a její délka je přibližně 90-120 minut. Výklad poskytuje historik umění Jakub Synecký.

Sraz je ve 10:45 před kostelem sv. Václava (poblíž tramvajové zastávky Čechovo náměstí). Na vycházku není nutná rezervace, stačí přijít na místo srazu. Vstupné na vycházku je 50 Kč.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 10 Akce v MČ Praha 10

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vršovice -...

Residence TrafickPraha (1 206 metrů)

Žižkovská televizní věžPraha (1 494 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (1 538 metrů)