Vítání jara Nad Rokytkou v sobotu 14. dubna

Adresa:

Praha, Nepelova

Termín: 14.4.2012
Vstupné:

0

14duben čtvrtek 01:00

Žánr: ostatní akcepřednáškykurzyvzdělávacíseminářdětské


Vrba je známá nejen svými rozmanitými léčivými schopnostmi, ale je rovněž považována za jeden ze symbolů jara; vždyť z jejího proutí se pletou i velikonoční pomlázky. Proto se tento strom rozhodli vysadit v projektu Nad Rokytkou a přivítat tak jaro v plné parádě.

K slavnostnímu zasazení stromku přichystala společnost BCD Group, developer projektu, také dárky a zábavné aktivity zejména pro dětské návštěvníky. Akce se uskuteční v sobotu 14. dubna od 13.30 hodin v projektu Nad Rokytkou v pražských Vysočanech a vítáni jsou nejen obyvatelé zdejších bytových domů.

„Chceme, aby se lidem v našich projektech dobře žilo a aby by v nich našli domov v tom pravém slova smyslu. Předáním bytu proto nekončí naše starost a péče o ně. Pořádáme pro ně zábavné i vzdělávací akce a semináře, na většinu z nich zveme také veřejnost. Věříme, že i na této oslavě jara s námi stráví příjemné rodinné odpoledne.

A pokud se vydaří hezké počasí, zdejší cyklostezka bude určitě lákat k projížďkám na kole či na bruslích,“ říká ředitel skupiny BCD Group David Shelef. Společnost BCD Group již plánuje další akce - Rokytka dětem k oslavě dětského dne, letní Sportovní den, Noční bojovku či Indiánský den.

Dospělí jistě ocení například Grilování nebo vzdělávací a poradenské semináře s bytovou a hypoteční tematikou. Místo konání: Praha 9 – Vysočany, na konci ulice Nepelova (v sousedství 1. etapy projektu – Zahrady nad Rokytkou I., v parku za dětským hřištěm nedaleko říčky Rokytky). Cesta pro příchozí od tramvajové zastávky U Elektry bude označena.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ Praha

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Vítání jara Nad...

Hotel Bella Praha 9 (876 metrů)

Hotel Pivovar Praha 9 (1 442 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (5.9 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (7.1 km)
Kavárna Kaaba Kavárna Kaaba Praha 2 (6.9 km)