Fource Live: Aiko + Teepee - Střecha Radost

Fource Live: Aiko + Teepee - Střecha Radost

Adresa:

Praha 3, nám. Winstona Churchilla 2

Termín: 10.8.2020
Vstupné:

290 Kč

10srpen pondělí 19:00

Žánr: koncertyindie-folk pop live stream online

Umělci: Teepee


Koncerty Fource Live představí vždy dva domácí interprety, kteří zahrají v komorním prostředí pražského klubu Chapeau Rouge. Vystoupení budou přístupná veřejnosti (vždy v souladu s aktuálním nařízením a za přísného dodržování hygienických standardů) a zejména z nich vznikne profesionální záznam, který bude brzy poté přístupný nejen těm, kteří nebudou moci přijít do klubu.

Aiko - svou kariéru začala v televizní soutěži Superstar, své první EP AIKO vydala v roce 2018 a od té doby okouzlila mnoho fanoušků nejen na podiích velkých festivalů jako Sziget nebo Waves Vienna. V současnosti Aiko pracuje na nové tvorbě, kterou představí i v rámci svého setu.

Teepee - Zvuk dreampopového dua Teepee je definován zasněným spojením vokálů, akustickou kytarou zpěváka Masona a křehkými tóny elektrické kytary, které obstarává zpívající kytaristka Tereza. Už první rok existence kapely si získal respekt tuzemské nezávislé scény a dal vzniknout debutové desce Albatross (duben 2016), kterou produkoval Mikoláš Růžička (Piano, Republic of Two). Po skvělém přijetí jejich debutu se Teepee aktuálně vrátili s druhou deskou Where the Ocean Breaks.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Fource Live: Aiko +...

Žižkovská televizní věžPraha (733 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (1 085 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (1 379 metrů)