#B experiment

#B experiment

Adresa:

Praha 5, Janáčkovo nábřeží 2

Termín: 3.7.2020
Vstupné:

Na sezení 270 Kč, na stání 170 Kč.

3červenec pátek 21:00

Žánr: koncerty


Projekt #B Experiment vznikl díky bakalářskému koncertu bubeníka Marka Urbánka začátkem roku 2018. Tomuto seskupení předcházelo trio Miroslava Hloucala spolu s Janem Fečem na kontrabas a Markem Urbánkem na bicí. Ideou členů bylo přizvat skvělého kytaristu Antonína Dlapu a obohatit tak doposud zcela akustický projekt.

O pár měsíců se projekt rozrostl na kvintet a seskupení tak nabralo ještě na větší síle a dalších zvukových možnostech. Klavírista Vít Křišťan je energický typ hráče, který od prvního momentu celé seskupení ještě pozvedl. Všichni členové mají kladný vztah ke kořenům jazzu, propojení akustické a elektronické hudby, hip-hopu a dalším fúzím moderní hudby. Repertoár projektu se skládá převážně z autorských skladeb všech členů, úpravou jazzových standardů či převzatých skladeb bez žánrového omezení (Ch. Parker, T. Monk, D. Bowie ad.).

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce #B experiment

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (738 metrů)

Restaurant a hotel NebozízekPraha (1 255 metrů)

Union Hotel PraguePraha (1 395 metrů)