Losers Cirque Company - Otevření vlastní scény

Losers Cirque Company - Otevření vlastní scény

Adresa:

Praha 4, Branická 411/63

Termín: 13.9.2020 (neděle)

Žánr: divadlonový cirkus rodina děti hudba akrobacie zdarma


Novocirkusový soubor Losers Cirque Company na podzim otevírá vlastní divadlo a připravuje dvě premiéry. Novým domovem pro soubor bude branické Divadlo BRAVO!, se kterým má velké plány. Pod taktovkou renomovaného architektonického ateliéru A69 vracejí bývalému Branickému divadlu jeho někdejší lesk a slávu. V současné situaci, kdy Losers nemohli vystupovat, oblékli montérky a přiložili ruku k dílu. Slavnostní otevření divadla se uskuteční 13. září a součástí bude pestrý hudebně-divadelní zdarma přístupný program.

Losers vstup na vlastní scénu oslaví následně na konci září premiérou. Ke spolupráci přizvali přední osobnost současné české pantomimy Radima Vizváryho, držitele Ceny Thálie, a poprvé ve své historii uvedou představení pro rodinné publikum s názvem MiMJOVÉ. V hlavní roli se v alternaci představí Vanda Hybnerová či Anna Polívková.

Začátek listopadu bude ve znamení premiéry novocirkusového kabaretu Cizinec opět v režii Radima Vizváryho s Janem Cinou a Erikou Stárkovou v hlavní roli.

O akci jsme již napsali...

Divadla - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Losers Cirque Company -...

Villa Seven HillsPraha (948 metrů)

VIPliving HouseboatPraha (2.6 km)

Union Hotel PraguePraha (3.3 km)