Letní slunovrat na střeše Lucerny

Letní slunovrat na střeše Lucerny

Adresa:

Praha 1, Štěpánská 61

Termín: 20.6.2020 21.6.2020
Vstupné:

100 Kč, 250 Kč

20čer - 21čer celý den

Žánr: sportzdarma


Přijďte přivítat první letní víkend 20. – 21. 6. hudebním zážitkem na střeše krásné Lucerny. Prosluněné terasy i střešní bar bude otevřen již od 14 hodin. Západy slunce tentokrát hudebně doprovodí: - sobotní vystoupení k slunovratu (zatím tajemství) - v neděli vás rozvlní zpěvák a kytarista IBY POP - v pondělí 22. 6. patří střecha milovníkům jižní Moravy a cimbálovky v akci Hradiště nad Prahou (nejen pro Hradišťáky) s cimbálovkou.

Pokud zavítáte na střechu mezi 14-16 hodinou čeká na vás i drink zdarma. Vstupné na Střechu Lucerny je 100 Kč. Pro ranní ptáčata: Jóga s krásným výhledem Nařiďte si v neděli 21. června budík na brzké ráno a protáhněte tělo při slunovratí ranní józe s Tobiasem Lorenzem. Zažijete magický východ slunce na magickém místě Střeše Lucerny v nejdelší dnu v roce. Lekce začíná již v 4:45 a bude trvat hodinu a půl, tedy do 6:15. Vezměte si s sebou čaj, kávu a snídani, po józe můžete posnídat na střeše Vstupné 250 Kč na místě.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Letní slunovrat na...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (723 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (819 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (848 metrů)