Konference ženy v Byznysu

Adresa:

Praha 1, Opletalova 29

Termín: 8.10.2020

8říjen čtvrtek 14:00

Žánr: ostatní akce


Získejte praktické rady pro každodenní život podnikatelky, manažerky a ženy na volné noze 2. ročník Konference Ženy v Byznysu je opět tu! Posuňte váš byznys na další level, inspirujte se a naučte se prodat - to jsou hesla pro druhý ročník Konference Ženy v Byznysu, která se koná 8.- 9.října 2020 v krásných prvorepublikových prostorech Autoklubu České republiky v Praze. 14 fantastických osobností z byznysu vám prozradí své know-how

Stejně jako minulý ročník, je Konference Ženy v Byznysu určena pro každou podnikatelku, manažerku a ženu na volné noze která má chuť se dozvědět praktické informace nebo prohloubit své znalosti pro podnikání. Program je zároveň vhodný i pro ty ženy, které s podnikáním začínají nebo o něm teprve uvažují. Na Konferenci, která je tentokrát rozdělena do 2 dnů, se účastnice dozví konkrétní know-how a inspiraci pro svůj byznys přímo od lidí z praxe. První den načerpáte pořádnou dávku inspirace nejen z přednášek , ale také z case study a panelové diskuse na téma: Jak prodat sebe, své služby nebo produkty? Druhý den bude věnován workshopům.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

6úno - 31procelý den

5březen sobota 20:00

23dub - 25dubcelý den

Cirk La Putyka - Cesty

, Českomoravská 2345/17 Ostatní

Ubytování v okolí akce Konference ženy v...

Tyn Yard ResidencePraha (780 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (1 085 metrů)

The Emblem HotelPraha (1 089 metrů)