Koncerty, festivaly, kluby, objevy, extrémy, skandály a kuriozity roku neomezených možností komentuje s nadhledem dnešního odstupu vybraná témata, jako jsou hudební událostí v zahraničí, překvapivé návštěvy v Čechách (Rolling Stones, Frank Zappa, Cure, Sugarcubes...), nové rockové kluby, hudební agentury nebo vydavatelství a jejich počiny.)

DEVADESÁTEJ REVISITED (revisited proto, že už jsme jednu takovou měli, ale tentokrát jsme ji udělali úplně jinak), je hudebním kaleidoskopem roku neomezených možností. Trochu poetickým, trochu ironickým průvodcem po památných koncertech, festivalech, klubech, hospodách, časopisech a fanzinech. Dnešní slovutní notáblové tuzemského popu se zde představují jako začínající ucha. Rolling Stones se tu potkávají s Orlíkem, Svatý Vincent s Paulem Simonem a Frank Zappa hledí z učebnice německého jazyka.

A proč ta jednička? Protože k jedničce existuje i dvojka, která ovšem může být i jedničkou - to záleží na úhlu pohledu. V naší galerce v klubu Vagon je k vidění výstava se stejným názvem a tématem, ale koncipovaná úplně jinak. Jak tehdy ostatně zpíval Jiří Dědeček, písničkář český a t.č. hradní sprosťák "každý ten bordel vnímal po svém". I my tak činíme.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Devadesátej Revisited I.

Restaurant a hotel NebozízekPraha (2.7 km)

The Golden Wheel HotelPraha (2.8 km)

Villa St. TropezPraha (3 km)