Reset: zpátky na scénu

Reset: zpátky na scénu

Termín: 19.6.2020
Vstupné:

290 Kč

19červen pátek 15:00

Žánr: ostatní akce


Po dlouhé pauze vás Pyroterra zve do světa živelných show! Tentokrát ve formě jedinečného multimediálního představení RESET: zpátky na scénu. Vezměte svou rodinu a přátele v pátek 19. června na ohromující podívanou na pražské Výstaviště. Pro ty z vás, kteří přijít nemohou, nabízíme živý on-line přenos, jenž si můžete užít z pohodlí vašeho domova.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT? RESET je velkolepá show plná tance, akrobacie a speciálních efektů, které jen tak neuvidíte! Můžete se těšit na futuristické světelné a dramatické ohňové show skupiny Pyroterra; vystoupení akrobatů ve výškách z AirGym art company, ze kterých se vám bude tajit dech; magickou laserovou show v podání Laserman CZ a moderní taneční vystoupení z dílny studia Movement Factory - několikanásobných Mistrů ČR. To vše v ucelené dramaturgii propojující různé druhy umění v jeden nezapomenutelný zážitek. Dejte umělcům možnost znovu zazářit a vrátit světlo kultuře! Naší velkolepou show to ale nekončí. V areálu Křižíkovy fontány pro vás navíc připravujeme doprovodný program v podobě občerstvení a otevřené letní scény. A také areál pražského Výstaviště nabízí velké množství dalších aktivit. Ať už budete čekat na představení, nebo hledáte způsob jak strávit příjemné odpoledne, s námi se nudit nebudete. Zažijte s námi umělecký Reset! Myslíme na všechny, kteří se na nás nemohou přijít podívat. Pro zpříjemnění těžkých časů jsme se rozhodli zdarma nabídnout živý přenos představení pro nemocnice, domovy důchodců a podobné instituce. kontakt: show@pyroterra.cz

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Reset: zpátky na scénu

Hotel EXPOPraha (234 metrů)

Hotel OlgaPraha (465 metrů)

Absolutum Boutique HotelPraha (735 metrů)