Jitka Schneiderová pokřtí knihu Namazaným dolů

Adresa:

Praha 1, Národní 1393/4

Termín: 9.6.2020

9červen úterý 19:00

Žánr: ostatní akce


Herečka Jitka Schneiderová se stane kmotrou nového humoristického románu Namazaným dolů od autorky Nikoly Valové. Večer doprovodí mladá zpěvačka Alžběta Bohdanová, moderovat ho bude Kateřina Boušková. Akce proběhne v úterý 9. června v 19 hodin v Café NONA.

Kniha Namazaným dolů vypráví příběh pětadvacetileté Valentýny – ne příliš úspěšné herečky a věčné smolařky. Snaží se prorazit ve světě šoubyznysu, najít si práci a přítele… ale zdá se, že i ten sebemenší úkol musí skončit namazanou stranou dolů. „Lidé se mě často ptají, jestli jde o autobiografii. Nejde. Kdybych napsala, co se mi v životě opravdu děje, čtenáři by mi to neuvěřili,“ komentuje Nikola. „Jsem nadšená, že se křtu ujme právě Jitka. Nejenže ji uznávám jako skvělou herečku a ženu, ale navíc je stejně jako já rodačka ze Znojma. Alžběta Bohdanová je zase moje kamarádka a bývalá kolegyně z divadla. Takže kniha bude mít ty nejlepší kmotry,“ dodává.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Jitka Schneiderová...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (448 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (638 metrů)

ValentinskaPraha (709 metrů)