Muzika v parku Riegrovy sady - Bára Poláková

Muzika v parku Riegrovy sady - Bára Poláková

Adresa:

Praha 2, Riegrovy sady

Termín: 13.8.2020
Vstupné:

550 Kč

13srpen čtvrtek 18:30

Žánr: pop festival letní koncert

Umělci: Barbora Poláková


Muzika se vrací do PARKU! Užijte si koncerty pod širým nebem, pod korunami stoletých kaštanů a z prvorepublikového pódia. Připravili jsme pro vás jedinečný zážitek přímo v zeleném srdci Prahy – Riegrových sadech. Omezená kapacita.

Objev roku, skladba roku, to jsou ceny Anděl za její první desku a další dvě sošky za její druhou desku. Krása střídá nádheru! Moc se v Parku těšíme na Báru Polákovou s její kapelou. Proč je tahle dáma nejen skvělou herečkou, ale zpěvačkou pojďme společně zjistit v polovině srpna. Další unikátní koncert sousedky Parku, která to má na podium jen pár kroků!

Po ukončení EKO Gymnázia v Poděbradech pokračovala oborem činohra na Divadelní fakultě Akademie múzických umění v Praze, kde byli jejími profesory Jana Hlaváčová, Boris Rösner či Ladislav Mrkvička. Následně se stala členkou...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Muzika v parku Riegrovy...

Abacta ResidencePraha (440 metrů)

Hotel ClarisPraha (470 metrů)

Hotel AnnaPraha (612 metrů)