Kurz Filozofie pro život

Kurz Filozofie pro život

Adresa:

Praha 2, Varšavská 19

Termín: 18.6.2020
Vstupné:

1540 Kč (studenti a důchodci 1100 Kč)

18červen čtvrtek 20:00

Žánr: ostatní akcekurz filozofie


Čtvrtek, 18. června 2020 20:00

NOVÁ PODOBA KURZU

Na úvodní přednášku 18. června je vstup volný. Kurz začíná 25. června a zahrnuje 17 bloků přednášek a praktických cvičení. 

Chtěli byste lépe poznat sami sebe a svět, který nás obklopuje? Máte otázky a hledáte odpovědi? Existuje více cest, jak je najít. A jednu z nich odjakživa nabízí filozofie.

Když se dnes řekne slovo filozofie, často si představíme teoretickou disciplínu odtrženou od praktického života. Tento kurz vám přiblíží filozofii takovou, jaká ve své podstatě je: srozumitelnou a užitečnou v našem každodenním životě.

Seznámíme se s nejvýznamnějšími myšlenkami velkých civilizací z historie lidstva, jejichž hodnoty jsou však platné i dnes. Budeme o nich mluvit, navzájem je srovnávat a odhalovat skryté souvislosti mezi nimi. Výsledkem budou praktické rady pro vnitřní růst a odhalení našich potenciálů.

Společně nahlédneme do světa zajímavých otázek týkajících se etiky a lidských hodnot, soužití mezi lidmi a logiky a zákonů dějin. Kurz podněcuje naše vlastní hledání souvislostí a odpovědí na otázky o smyslu, principech a zákonech života.

Přihlášku a další informace naleznete na uvedeném odkazu. Přihlásit se můžete také e-mailem na nova@akropolis.cz nebo telefonicky na čísle 608 501 040.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kurz Filozofie pro život

Royal Court ApartmentsPraha (670 metrů)

Royal Court HotelPraha (707 metrů)

Žižkovská televizní věžPraha (1 277 metrů)