Tour de Wine - Po kapkách zločinu -  Střední obtížnost

Tour de Wine - Po kapkách zločinu - Střední obtížnost

Adresa:

Praha 1, Národní třída

Termín: 27.1.2021 (středa) 1.2.2021
Vstupné:

1190

27led - 1úno celý den

Žánr: ostatní akce


Rády byste si užily skvělý večer se skleničkou vína okořeněný zábavnou detektivkou?

Dámy, všechny to známe, někdy prostě nadejde čas jen na kamarádky a klábosení. Proto jsme si vymyslely tradiční dámskou jízdu po pražských vinárnách, kde si každý měsíc společně oddychneme, probereme, co se stalo a nestalo, kdo nás naštval a kdo potěšil a to všechno nad sklenkou výborného vína.

Už několik dní se těšíte, máte toho tolik na srdci. Konečně nadešel Váš večer, jenže jedna z kamarádek bez omluvy nedorazí, a navíc nebere mobil. To je celá Nikola, vždycky se s někým "zakecá" a ztratí pojem o čase. Mrazit Vás z toho začne až poté, co pod stolem najdete její mobil.

Pátrání po zmizelé kamarádce Vás zavede do neprozkoumaných, ale o to krásnějších pražských vináren, kde ochutnáte lahodná vína, vyluštíte záhadné úkoly a osvojíte si správnou vinařskou etiketu. Doufáme, že po tom všem najdete i svou ztracenou kamarádku.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Další termíny akce

27.1.2021 (středa) Přidat do kalendáře
28.1.2021 (čtvrtek) Přidat do kalendáře
29.1.2021 (pátek) Přidat do kalendáře
30.1.2021 (sobota) Přidat do kalendáře
31.1.2021 (neděle) Přidat do kalendáře
1.2.2021 (pondělí) Přidat do kalendáře

Podobné akce