Talenty světové opery II

Talenty světové opery II

Adresa:

Praha 2, Karlovo náměstí 23

Termín: 15.6.2020
Vstupné:

500 Kč

15červen pondělí 17:00

Žánr: koncertyhudba koncert opera praha vážná hudba klasika


Na druhém koncertě v Novoměstské radnici vystoupí další mladí pěvci, které podporuje Spolek přátel hudebních talentů a agentura Nachtigall Artists.

VYSTUPUJÍCÍ: Arnheiđur Eiríksdóttir, Monika Jägerová – mezzosoprán, Petr Nekoranec – tenor, Lukáš Bařák – baryton, Ahmad Hedar – klavír

V uplynulých dvou měsících nás mohli pozdravit jen prostřednictvím hudby a videorozhovorů ze svého i našeho facebooku. Konečně se můžeme setkat i osobně! Tentokrát vystoupí barytonista Lukáš Bařák, sólista opery v Kolíně nad Rýnem, odkud přijede i islandská mezzosopranistka Arnheiđur Eiríksdóttir, která se stává od září 2020 sólistkou Opery Národního divadla v Praze. Po dvou karanténních měsících, strávených v Lucernu, se domů těší tenorista Petr Nekoranec a poprvé se na našich koncertech představí mezzosopranistka Monika Jägerová. Na klavír pěvce opět doprovodí skvělý Ahmad Hedar. Část programu zveřejníme na našem webu a část bude pro Vás překvapením.

DŮLEŽITÉ: Sál bude připraven za striktního dodržení všech aktuálních bezpečnostních opatření.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Talenty světové opery...

Hotel Suite Home PraguePraha (123 metrů)

Radisson Blu Hotel PrahaPraha (131 metrů)

Hotel Antik CityPraha (229 metrů)