Kreslení v Grébovce se sklenkou vína

Kreslení v Grébovce se sklenkou vína

Adresa:

Praha 2, Havlíčkovy sady

Termín: 19.6.2020
Vstupné:

300 Kč

19červen pátek 18:00

Žánr: ostatní akcekresleníkurzworkshop


Pojďte s námi ven a užijte si kreslení v parku. Stačí si vzít skicák, tužku, uhel, nebo třeba fixy a začít. Povíme si, jak nakreslit třeba stromy, květiny, keře, přírodu kolem nás. Kreslení venku Vás nabije energií, odpočinete si a přitom a naučíte se jak na perspektivu a stínování.

Kreslení je koncipováno tak, abyste se naučili základy kresby a skicování a zároveň strávili příjemný čas plný zábavy při zachycování atmosféry do Vašeho skicáku. Dozvíte se nejen jaké pomůcky používat na kresbu, ale také co kdy a kde kreslit. V průběhu budou postupně vysvětleny základní pojmy jako je stínování, vizování, perspektiva, negativní prostor. Ať jste úplní začátečníci, nebo již kreslit umíte, připojte se k nám! Pokud nemáte vlastní skicák, na místě budou zdarma k dispozici klasické bílé papíry formátu A4.

  • Cena: 300 Kč
  • Kdy: v pátek 19. 6. 2020
  • Kdy: v pátek 17. 7. 2020
  • Kdy: v pátek 14. 8. 2020
  • V kolik: 18:00 - 20:00
  • 1 sklenička vína ze Sklepu Grébovka v ceně

Park Grébovka je inspirovaný italskou renesancí a vybízí tak přímo k malování. Kromě unikátních výhledů na Prahu nabízí i nádherný výhled na celý park z horní terasy nad umělou jeskyní. V parku můžeme kreslit jak krásnou fontánu s vodní kaskádou, jezírko, pavilony, Gröbeho vilu, sochy, i okouzlující umělou jeskyni. Atmosféru pravé vinice uprostřed Prahy si vychutnáme ve Sklepě Grébovka, kde si lekce kreslení zpříjemníme sklenkou dobrého vína.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Kreslení v Grébovce se...

Royal Court HotelPraha (1 118 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (1 200 metrů)

Žižkovská televizní věžPraha (1 396 metrů)