LIVE stream - On-line workshop

LIVE stream - On-line workshop

Adresa:

LIVE stream

Termín: 23.5.2020
Vstupné:

zdarma

23květen sobota 15:00

Žánr: ostatní akceworkshop divadlo rodina děti live stream online zdarma


Ve středu 20. května měl v pražském Divadle v Dlouhé začít 22. ročník festivalu pro děti a jejich dospělé Dítě v Dlouhé. Kvůli opatřením, která v souvislosti s pandemií nemoci covid-19 zavedla vláda ČR, byl festival zrušen a nemohl být ani přesunut do on-line prostoru. Jediná jeho součást se své virtuální podoby dočkala, a to workshop výroby masek s výtvarnicí Terezou Bartůňkovou.

Celý workshop zveřejní divadlo na svém YouTube kanále v sobotu 23. května v 15 hodin, pozvánka Terezy Bartůňkové je k vidění už nyní.

Tereza Bartůňková pro letošní, bohužel zrušený ročník festivalu Dítě v Dlouhé připravovala vedle ilustrací festivalového katalogu a propagačních videí právě výtvarný workshop výroby masek, který nyní natočila. S její tvorbou se diváci Divadla v Dlouhé setkají znovu v příští sezoně, a to hned dvakrát: bude nejen ilustrátorkou dalšího ročníku festivalu, ale také autorkou vizuálu celé sezony i jejích jednotlivých premiér v zářijovém Průvodci sezonou 2020/21.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce