Divadlo Na Jezerce uvede v září 2020 hru o Karlu Čapkovi, kterou pro Jezerku napsal Petr Vacek a sám se znovu po úspěchu inscenace Saturnin ujal režie. Novinka s názvem Ze Života Čapka je spojením osudových životních událostí Karla Čapka a jeho děl, které Vacek prolíná nenásilně, s citem a laskavým humorem. 

V roli českého spisovatele, který dosáhl světové uznání, uvidíte skvělého Daniela Švába. Znát ho můžete z úspěšné inscenace DNJ Pánský klub. Na jevišti se dále představí známé tváře Divadla Na Jezerce, např.: Libor Hruška, Vlastimil Zavřel nebo Martin Leták. Za zmínku stojí postava Boha, kterou ztvární Miluše Šplechtová. 

Sám autor se ujal rolí pejska a kočičky a v závěru hry vystoupí jako pan Kolbaba. 

„Když jsem po úspěchu dramatizace a režie Jirotkova Saturnina před dvěma lety požádal Petra Vacka o novou hru na téma Karel Čapek, netušil jsem, jak bude dnes toto téma aktuální a jaké podobnosti např. s dobou II. republiky v naší současnosti zažijeme.“ Jan Hrušínský.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Další termíny akce

22.9.2020 11:00 (úterý) Přidat do kalendáře
23.9.2020 11:00 (středa) Přidat do kalendáře
24.9.2020 19:00 (čtvrtek) Přidat do kalendáře
29.9.2020 19:00 (úterý) Přidat do kalendáře
Divadla - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Ze života Čapka

Union Hotel PraguePraha (1 629 metrů)

Royal Court HotelPraha (1 747 metrů)

Residence TrafickPraha (1 784 metrů)