Fource Live: Bratři + Margo

Fource Live: Bratři + Margo

Adresa:

Praha 1, Jakubská 2

Termín: 2.7.2020
Vstupné:

230 Kč

2červenec čtvrtek 20:00

Žánr: koncertyTaneční/elektronická hudba techno ambinent live stream online


Koncerty Fource Live představí vždy dva domácí interprety, kteří zahrají v komorním prostředí pražského klubu Chapeau Rouge. Vystoupení budou přístupná veřejnosti (vždy v souladu s aktuálním nařízením a za přísného dodržování hygienických standardů) a zejména z nich vznikne profesionální záznam, který bude brzy poté přístupný nejen těm, kteří nebudou moci přijít do klubu.

BRATŘI

Dvojčata Jiří a Ondřej Veselí se žánrově pohybují mezi kombinací chytlavé taneční elektroniky, techna a ambientu. Bratři za sebou mají třeba předskakování Elderbrookovi ve vyprodaném Futuru nebo vystoupení na prestižním showcasu Eurosonic a momentálně pracují na své debutové desce.

MARGO

Projekt Anety Martínkové vznikl společně s producentem Tomášem Havlenem, naživo ji pak doprovází další hudebníci: zpěvačka a pianistka Táňa Lvovská, vokalistka Sandra Ort Feyglová a bubeník Vláďa Švestka. Debutová deska First I Thought… vyšla na labelu Bad Names a kromě ocenění za objev roku v cenách Vinyla byla nominovaná na Vinylu v kategorii deska roku, na cenu Apollo 2019 a na cenu Anděl 2019 v kategorii alternativa & elektronika.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Fource Live: Bratři +...

Tyn Yard ResidencePraha (58 metrů)

The Emblem HotelPraha (465 metrů)

ValentinskaPraha (589 metrů)