AutoKino Dlabačov

AutoKino Dlabačov

Adresa:

Praha 6, Bělohorská 125/24

Termín: 12.5.2020
Vstupné:

350 Kč / auto

12květen sobota 21:00

Žánr: filmautokino auto kino drive-in film


Dlabačov dělá AUTOKINO na parkovišti za hotelem Pyramida! Chceme to rozjet, tak to pořádně zaparkujeme! Plátno na Pyramidu, projektor na parkoviště a samozřejmě občerstvení! A spousta desinfekce (a skvělých filmů).

PROGRAM NAJDETE ZDE.

Cena vstupenky 350 Kč je vždy za 1 auto bez ohledu na počet pasažérů, doporučujeme ale jen dva na předních sedadlech (upřímně ze zadní sedačky to moc pohodlné není, díky střeše auta je značně zhoršený výhled na celou plochu promítacího plátna) a je dobré dorazit s větším předstihem (otevíráme už ve 20:15) kvůli koordinaci parkování. Zvuk je přenášen bezdrátově na stanice, které vám zapůjčíme u vjezdu a které lze připojit do autorádia (AUX) nebo jsou k dispozici sluchátka. Na místě bude možné zakoupit jednoduché občerstvení (pivo, víno, nealko, chipsy…), platba hotově. Během projekce je zakázáno opouštět auta vzhledem k stále platným nařízením „rozejděte se, neshlukujte se“. V případě velké nepřízně počasí se projekce uskuteční přímo v kině Dlabačov.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce AutoKino Dlabačov

The Golden Wheel HotelPraha (1 419 metrů)

Restaurant a hotel NebozízekPraha (1 419 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (2.6 km)