Talenty světové opery

Talenty světové opery

Adresa:

Praha 2, Karlovo náměstí 23

Termín: 19.5.2020
Vstupné:

700 Kč

19květen úterý 19:30

Žánr: koncertyvážná hudba


Koncert na přání:

Laďa Bočková, Tereza Štěpánková – soprán, Boris Prýgl, Tadeáš Hoza – baryton

Ahmad Hedar – klavír

V koncertních cyklech agentury Nachtigall Artists v Novoměstské radnici se pravidelně představují mladí talentovaní pěvci, čeští i zahraniční – ti, kteří stojí na samém začátku své kariéry, ale i ti, kteří mezinárodní kariéru už úspěšně nastoupili, jako například Petr Nekoranec nebo Boris Prýgl. I v době pandemie byli s vámi, svými posluchači, v kontaktu prostřednictvím facebooku. A vy sami jste také určili programy novoměstských koncertů – umělci je sestavili podle vašich přání, které jsme uvedli v těchto rozhovorech.

Na zahajovacím koncertě vás přivítají sopranistky Laďa Bočková a Tereza Štěpánková a barytonisté Boris Prýgl a Tadeáš Hoza. Na dalších koncertech se můžete těšit na barytonistu Lukáše Bařáka, a jednáme také o možnostech vstupu do České republiky ze zahraničí pro tenoristu Petra Nekorance, který je v současné době ve Švýcarsku, a islandskou mezzosopranistku Arnheiur Eiríksdóttir, která žije v Německu.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Talenty světové opery

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (283 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (806 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (1 026 metrů)