LIVE stream - Alkeholická onlajnová pařba

LIVE stream - Alkeholická onlajnová pařba

Adresa:

LIVE stream

Termín: 13.5.2020
Vstupné:

dobrovolné

13květen středa 20:00

Žánr: koncertyRock Pub rock Punk rock live stream online

Umělci: Alkehol


Pohodlně se usaďte, odzátkujte lahváče a naservírujte si pořádnou flákotu, poctivý online koncert z pražské Malé sportovní haly může začít. Ano, v této hale jsme koncertovali v prosinci se Třemi Sestrami a byla to parádní jízda, kde nezůstala ani ta nejtenčí nit střízlivá…tentokrát to můžete mít ale bez front na záchody a pivo, v pohodlí domovů.

To by se jeden ze žalu nad tou koncertní prázdnotou snad proabstinoval až do úplnýho bezvědomí! Tohle ale právě teď nehrozí, protože Alkehol ve středu 13. 5. přesně v osm prošťouchne nejen internetové trubky! Život je krátkej, tak si ho užijeme! Vstupné je dobrovolné a na to se napijeme….

Alkehol - česká rocková hudební skupina. Alkehol vznikl v roce 1991, kdy se Ota Hereš a Petr Buneš, tehdy kytaristé thrashmetalové skupiny Kryptor, rozhodli složit ne-trashmetalové písně s hospodskými texty.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce

29říjen čtvrtek 19:00

22listopad neděle 16:00

19listopad čtvrtek 19:00

8říjen čtvrtek 19:00