Iluzionista Michal Nesveda

Iluzionista Michal Nesveda

Adresa:

Praha 6, Bělohorská 24

Termín: 11.5.2020
Vstupné:

250 Kč

11květen pondělí 19:00

Žánr: divadlosoutěž


Po dlouhých týdnech, kdy kultura byla doslova u ledu, přichází první akce, které nás vytáhnou z domu. Jako jeden z mála si už na 11. května přichystal představení český nadějný mentalista Michal Nesveda, a to i za zpřísněných hygienických podmínek. Pro 100 návštěvníků předvede svou improvizovanou show Kouzla & iluze v sále pražského kina Dlabačov. Během 60minutového představení vás Michal nenechá vydechnout.

Zamotá vám hlavu, jak je možné uhádnout čísla do slosování loterie nebo jak se dva lidé mohou shodout na vybarvování omalovánek. Kromě toho vám předvede spoustu dalších neuvěřitelných kouzel a experimentů, které přesvědčí váš mozek, že ne vše se dá logicky pochopit. „Tentokrát nebudu na pódiu sám, ale pozval jsem si hosta – kouzelnici Adélu Svobodovou, která předvede některá svá kouzla, například změnu outfitů nebo mizení šperků,“ doplňuje program Michal. Přijďte se konečně zase bavit a ponořte se do světa, kde není nic nemožné. Buďte svědky dechberoucích triků a přesvědčte se na vlastní oči. Představení Kouzla & iluze proběhne 11. 5. od 19.00 hod. v sále kina Dlabačov na Praze 6.

Michal Nesveda se do světa kouzel ponořil už před patnácti lety a ve svých 24 letech má za sebou několik úspěchů na soutěžích a festivalech v Čechách i zahraničí. Svou první show vymyslela v 21 letech a nazval ji Nekonečno snů. V lednu tohoto roku mělo premiéru jeho další představení s názvem Továrna na zázraky, s kterým pravidelně vystupuje v Divadle pod Palmovkou. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 6 Akce v MČ Praha 6

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Iluzionista Michal...

The Golden Wheel HotelPraha (1 364 metrů)

Restaurant a hotel NebozízekPraha (1 372 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (2.6 km)